Dodano: 19/09/2014

Z reguły zapowiedzi  i pojedyncze zdjęcia wrzucam na facebook`a. Ale ponieważ wiem, że rodzice Szymonka nie korzystają z tego portalu to specjalnie dla nich zamieszczam poniższe zdjęcie :)

Komentarze

Podpis

Email

Twój komentarz:

Uwaga! Komentarz zostanie wyświetlony dopiero po akceptacji administratora.2mfoto Gosia
Dodano: 10/11/2014

To najmilsze i najpiękniejsze słowa jakie ostatnio usłyszałam :) Dziękuję za nie i za ciepłe przyjęcie w tym uroczystym dla Was dniu. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć.

Olga
Dodano: 09/11/2014

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Pani zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Pani autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Pani pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: MAŁGORZATA WODECKA Dziękujemy!!! Olga i Krzysztof-Rodzice Szymonka:)Zobacz inne wpisy
Najnowsze wpisy
Najnowsze komentarze